O naszej szkole nauki jazdy!

Kochamy jeździć oraz kochamy Was szkolić!
Dołącz do nas 🙂

Krótko o AUTO-LEX

Po naszej szkole każdy kursant staje się pewny kierowcą. Chcesz mieć prawo jazdy bez strachu?
Zaufaj nam i zapisz się do naszej szkoły.

Szkoła Nauki Jazdy Auto-Lex B&J Nowak sp. z o.o. w Tarnowie to wyjątkowy ośrodek, gdzie przyswajanie tajników sprawnej jazdy jest przyjemnością, zaś każdy kandydat na kierowcę traktowany jest wyjątkowo.

Marka Auto-Lex istnieje na rynku tarnowskim nieprzerwanie od 2008 roku i jest zarazem nowym i nowoczesnym ośrodkiem szkolenia przyszłych kierowców. Największą wartością szkoły są ludzie z pasją prowadzący szkolenie teoretyczne jak także praktyczne.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Nowy Świat 19 w Tarnowie, gdzie również można zapisać się na kurs.

Jazda odbywa się po trasach egzaminacyjnych: skrzyżowania, ronda i ulice jak również ćwiczone są wszystkie zadania które zdający ma wykonać na egzaminie dlatego też kandydat na kierowcę czuje się oswojony z drogą i komfortowo.
Do tego należy dodać, że samochody są tej samej marki co na egzaminie. Co więcej, plac manewrowy do ćwiczeń dla samochodów i motocykli jest idealnym odzwierciedleniem placu egzaminacyjnego w MORD! Żadna inna szkoła w regionie nie może poszczycić się takim placem.

W kilku ostatnich latach znakiem rozpoznawczym OSK Auto-Lex był najwyższy wskaźnik zdawalności za 1 razem. Nie spoczęliśmy na laurach, tym bardziej, że nadeszły zmiany w warunkach egzaminowania. Dostosowaliśmy się błyskawicznie (jako jedyni w regionie) do warunków szkolenia na kategorię A, A1 i A2. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów z początkiem maja 2013 uruchomiliśmy akcję „Patent na zdaną teorię”, której zadaniem jest przywrócenie wysokiej zdawalności państwowego egzaminu teoretycznego, który z początkiem 2013 roku stał się zmorą przyszłych kierowców.

Obecnie Auto-Lex B&J Nowak sp. z o.o  to najnowocześniejszy ośrodek szkolenia przyszłych kierowców w Małopolsce.

Luźna atmosfera, mili i pomocni instruktorzy, przystępne formy opłacania kursu to jedne z wielu zalet szkoły Auto-Lex.

Tyle od nas, poczytaj tutaj, co mówią o nas inni. Tak wiele osób nie może się mylić! Zobacz opinie o Auto-Lex.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów prawo jazdy na kategorie A, B, C oraz kursów kwalifikacji wstępnej dla kierowców.