Gadżety w AUTO-Lex - Prawo Jazdy AUTO-LEX Tarnów
Home > O nas > Gadżety w AUTO-Lex

Gadżety w AUTO-Lex

Kamera samochodowa

Kamera samochodową to nie tylko możliwość rejestrowania nietypowych czy śmiesznych zdarzeń napotkanych na drodze, ale może także okazać się pożyteczna w wielu niecodziennych sytuacjach. Zainstalujmy w kokpicie naszego auta kamerkę. Co prawda „trzecie oko” kierowcy nie uchroni nas przed kolizją, ale może okazać się nieocenionym świadkiem drogowych zdarzeń bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć, w którym momencie zapis wideo może okazać się nieoceniony.

Alkomat bezustnikowy

Alkomaty są urządzeniami, które pozwalają nam zweryfikować aktualny stan organizmu, jeśli chodzi o zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Każdemu zdarzają się sytuacje, w których nie jesteśmy w stu procentach pewni czy jesteśmy w pełni trzeźwi. Prowadzenie auta pod wpływem alkoholu może doprowadzić także do utraty prawa jazdy, wysokiego mandatu i rozprawy sądowej. Nie bądź jednym z nich! Przyjdź do nas : odbierz alkotest i sprawdź jak szybko się upijasz, jak szybko upijają się inni i kiedy znów będziecie trzeźwi.

Organizer samochodowy

Organizer jest przeznaczony do zamontowania na tył przednich foteli samochodowych. Jest to praktyczne rozwiązanie dla podróżujących samochodem. Pozwoli to zachować czystość tapicerki waszego auta, oraz posiada 4 praktyczne kieszonki o różnej wielkości, dzięki którym możesz zorganizować swoją podróż!